Wstęp, wiadomość dla użytkowników

episode24Październik 23, 2017wyświetleń 399

Cześć, witamy wszystkich naszych stałych jak i nowych użytkowników!

Postanowiliśmy wprowadzić nową zakładkę, która wyświetli wam się w pasku menu na górze. Cel jest nasz taki aby informować Was o ważnych zmianach jakie wprowadzamy na stronę. Niektóre mogą mniej lub bardziej wpłynąć na komfort użytkowania dlatego chcielibyśmy abyście o nich wiedzieli. W zamian oczekujemy odzewu z Waszej strony, ponieważ ciekawi nas Wasza opinia na dany temat.

Ważne jest to, że chcemy utrzymywać kontakt z naszymi użytkownikami, czyli Wami! Chcemy wiedzieć jakie filmy lubicie oglądać, na jakie seriale czekacie i przede wszystkim co z tego chcielibyście abyśmy wrzucili na stronę. Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycję, czy to właśnie w sprawie jakiegoś filmu lub serialu, czy bezpośrednio zmiany na stronie.

Mamy nadzieję, że znajdzie się grupka ludzi, którzy chętnie wspomogą nas w budowie strony swoją konstruktywną krytyką / opinią / zdaniem.

Liczymy na Was,

Ekipa Episode24

Categories
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach episode24.pl.
Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. playernaut.com, YouTube.com, Streamin.to, Openload.co itp.),
których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów.
Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.